Komanda

#

Gustas
Germanavičius

CEO / Įkūrėjas

Didžiausio Europos NT sandorių agregatoriaus ,,EvoEstate" įkūrėjas- kofinansavęs virš 200 NT sandorių 18 pasaulio šalių. Licenzijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

#

Renaldas
Raudonis

Rizikos vertinimo vadovas

Buvęs turto valdymo vadovas įmonėse ,,AB Montuotojas", ,,Turto Bankas" ir patirtis ,,Akropolis", ,,Litectus" ir ,,Hanner" įmonėse. Virš 17 metų patirties nekilnojamo turto valdyme ir administravime.

#

Deividas
Urbanovičius

Investicijų vadovas

Praeityje finansų rinkų analitikas ,,RFG holding" / ,,Robomarkets" ir ,,Teletrade" finansų maklerio įmonėse. Licenzijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

#

Inga
Norkė

CMO

Patyrusi komunikacijos specialistė, strategė, viešųjų ryšių atstovė ir žiniasklaidos priemonių vyr. redaktorė, dirbusi su „Small Planet Airlines“, „Get Jet Airlines“, „Sony Music“, „Mikron Switzerland AG“ ir kt.

#

Arvydas
Strumskis

Patarėjas

„Verslo angelų fondas“ valdytojas, buvęs AB „Lietuvos energija“ („Ignitis“) ir nekilnojamojo turto fondo „Lord LB Asset Management“ valdybos narys.

#

Juan Alonso-
Alonso

Patarėjas

Buvęs „ING Direct France“ generalinis direktorius ir Ispanijos „ING Nationale Nederlanden“ rinkodaros vadovas. Patarėjo ir partnerystės pareigos keliose turto valdymo įmonėse visoje Europoje.

#

Andrej
Cyba

Patarėjas

Fondo valdytojas, investuotojas ir patarėjas, valdė daugiau kaip EUR 1 Milijardą turto. Valdybos narys listinguojamose įmonėse- ,,Vilvi" ir ,,Auga" grupėse.

#

Virginijus
Doveika

Patarėjas

Buvęs NT finansavimo skyriaus vadovas SEB banke, valdybos narys SEB Lietuvoje. Valdybos narys Valstybės investicijų valdymo agentūroje (VIVA).

#

Cihangir
Acilan

Vokietijos partnerių vadybininkas

Patyręs partenerių vadybininkas su stipria patirtimi NT.

Instituciniai investuotojai

#

„Verslo angelų“ fondas yra vienas iš pirmaujančių rizikos kapitalo fondų, įsikūręs Lietuvoje. Per pastaruosius 10 metų jie aktyviai padėjo verslininkams kurti sėkmingą, perspektyvų ir stabilų verslą, o jų patirtis tai įrodo.

#

„Startup Wise Guys“ 2019 m. buvo pagrindinis rizikos kapitalo fondas CRE regione. Mes dalyvavome jų rengiamoje programoje - „Fintech 3“, kuri buvo kuriama bendradarbiaujant su „Swedbank“. „Startup Wise Guys“ investavo ir į kitas žinomas sutelktinio finansavimo įmones, tokias kaip „EstateGuru“ ir „Investly“.

MŪSŲ STATISTIKA
#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.