Apie

Apie
InRento

Tinkamas pasirinkimas jums

Kas esame mes?

InRento

InRento – pirmoji ir didžiausia ES licencijuota sutelktinio finansavimo platforma, suteikianti galimybę investuoti į NT nuomos projektus. InRento paslaugos – licencijuotos ir prižiūrimos Lietuvos Banko.

Įmonė veiklą pradėjo 2020 m. Vilniuje, kur klesti Fintech ekosistema.

Į įmonės plėtra yra investavę tarptautiniai instituciniai investuotojai, o 2022-aisias metais InRento yra pripažinta #1 investavimo technologija Europoje, Europos FinTech apdovanojimuose.

InRento investuotojų bendruomenė sudaro tūkstančiai investuotojų iš viso Pasaulio.

Tikime, kad teisinga investicija gali užtikrinti asmens ateitį.

Dėl šios priežasties mūsų misija yra įgalinti kuo daugiau žmonių investuoti į vieną populiariausių investicijų rūšių – investavimą į NT nuomos projektus ir padaryti tai prieinama kiekvienam.

970,940€
Investuotojai uždirbo
12.43%
Vidutinė investuotojo metinė grąža
0
Vėluojančių projektų

Mūsų komanda

Gustas Germanavičius InRento ceo

Gustas
Germanavičius

CEO / Įkūrėjas

Didžiausio Europos NT sandorių agregatoriaus „EvoEstate“ įkūrėjas – kofinansavęs virš 200 NT sandorių 18 pasaulio šalių. Licencijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

Deividas Urbanovičius InRento Head of Investors Relations

Deividas
Urbanovičius

Ryšių su investuotojais vadovas

Finansų rinkų analitikas dirbęs „RFG Holding“, „RoboMarkets“ finansų maklerio įmonėse. Licencijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

Alex Bozhko InRento Chief Technology Officer

Alex
Bozhko

Vyriausiasis programuotojas

Daugiau nei 13 metų vyresniojo programinės įrangos inžinieriaus darbo patirties didelėse nacionalinėse ir tarptautinėse elektroninės prekybos bei IT plėtros įmonėse.

Deividas Urbanovičius InRento Head of Investors Relations

Paulius
Palevičius

Klientų operacijų koordinatorius

Buvęs "Barclays" procesų patarėjas, "Danske" banko operacijų pareigūnas. Licencijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

Mindaugas InRento Product Manager

Chris
Kanwei

Patarėjas

Londone įsikūrusios "Real Corp Capital" generalinis direktorius. Valdė ir konsultavo investicijas į nekilnojamąjį turtą viršijančias 10 milijardų svarų vertę. Užėmė vadovaujančias pareigas pagrindinėse finansų institucijose, tokiose kaip Aviva, Morgan Stanley.

Arvydas Strumskis InRento Advisor

Arvydas
Strumskis

Patarėjas

„Verslo angelų fondo“ valdytojas, buvęs AB „Lietuvos energija“ („Ignitis“) ir nekilnojamojo turto fondo „Lord LB Asset Management“ valdybos narys.

Juan Alonso-Alonso InRento Advisor

Juan Alonso-
Villalobos

Patarėjas

Buvęs „ING Direct France“ generalinis direktorius ir Ispanijos „ING Nationale Nederlanden“ rinkodaros vadovas. Patarėjo ir partnerystės pareigas užima keliose turto valdymo įmonėse visoje Europoje.

Andrej Cyba InRento Advisor

Andrej
Cyba

Patarėjas

Fondo valdytojas, investuotojas ir patarėjas, valdė daugiau kaip 1 mlrd. EUR turto. Valdybos narys listinguojamose įmonėse - „Vilvi“ ir „Auga“ grupėse.

Virginijus Doveika InRento Advisor

Virginijus
Doveika

Patarėjas

Buvęs NT finansavimo skyriaus vadovas SEB banke, valdybos narys SEB Lietuvoje. Valdybos narys Valstybės investicijų valdymo agentūroje (VIVA).

InRento
kontaktai

Biuro adresas:

Gynėjų g. 14 01109 Vilnius

Telefonas:

+37060209095

El. paštas:

info@inrento.com

Darbo valandos:

I-V: 9:00-17:00

Planuoti susitikimą

Instituciniai investuotojai