Komanda

#

Gustas
Germanavičius

CEO / Įkūrėjas

Didžiausio Europos NT sandorių agregatoriaus ,,EvoEstate" įkūrėjas- kofinansavęs virš 200 NT sandorių 18 pasaulio šalių. Licenzijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

#

Renaldas
Raudonis

Rizikos vertinimo vadovas

Buvęs turto valdymo vadovas įmonėse ,,AB Montuotojas", ,,Turto Bankas" ir patirtis ,,Akropolis", ,,Litectus" ir ,,Hanner" įmonėse. Virš 17 metų patirties nekilnojamo turto valdyme ir administravime.

#

Deividas
Urbanovičius

Investicijų vadovas

Praeityje finansų rinkų analitikas ,,RFG holding" / ,,Robomarkets" ir ,,Teletrade" finansų maklerio įmonėse. Licenzijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

#

Vytautas
Urbonas

Komunikacijos vadovas

Buvęs pirmosios Fintech įmonės Lietuvoje "Paysera" komunikacijos vadovas, prisidėjęs prie įvairių Fintech startuolių žinomumo didinimo tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

#

Arvydas
Strumskis

Patarėjas

„Verslo angelų fondas“ valdytojas, buvęs AB „Lietuvos energija“ („Ignitis“) ir nekilnojamojo turto fondo „Lord LB Asset Management“ valdybos narys.

#

Juan Alonso-
Alonso

Patarėjas

Buvęs „ING Direct France“ generalinis direktorius ir Ispanijos „ING Nationale Nederlanden“ rinkodaros vadovas. Patarėjo ir partnerystės pareigos keliose turto valdymo įmonėse visoje Europoje.

#

Laura
Matukaitytė

Teisinė patarėja

Patyrusi finansinių paslaugų reguliavimo ekspertė dirbusi didžiausiose Pabaltijo regiono advokatų kontorose. Ji pripažinta tarp geriausių fintech srities teisės ekspertų „IFLR1000” ir “Chambers and Partners” teisės ekspertų reitinguose.

Instituciniai investuotojai

#

„Verslo angelų“ fondas yra vienas iš pirmaujančių rizikos kapitalo fondų, įsikūręs Lietuvoje. Per pastaruosius 10 metų jie aktyviai padėjo verslininkams kurti sėkmingą, perspektyvų ir stabilų verslą, o jų patirtis tai įrodo.

#

„Startup Wise Guys“ 2019 m. buvo pagrindinis rizikos kapitalo fondas CRE regione. Mes dalyvavome jų rengiamoje programoje - „Fintech 3“, kuri buvo kuriama bendradarbiaujant su „Swedbank“. „Startup Wise Guys“ investavo ir į kitas žinomas sutelktinio finansavimo įmones, tokias kaip „EstateGuru“ ir „Investly“.

MŪSŲ STATISTIKA
#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.