Komanda

#

Gustas
Germanavičius

Generalinis direktorius (CEO) / bendraįkūrėjas
#

Deividas
Urbanovičius

Investicijų vadovas
#

Vytautas
Urbonas

Komunikacijos vadovas
#

Arvydas
Strumskis

Patarėjas

„Verslo angelų fondas“ valdytojas, buvęs AB „Lietuvos energija“ („Ignitis“) ir nekilnojamojo turto fondo „Lord LB Asset Management“ valdybos narys.

#

Juan Alonso-
Alonso

Patarėjas

Buvęs „ING Direct France“ generalinis direktorius ir Ispanijos „ING Nationale Nederlanden“ rinkodaros vadovas. Patarėjo ir partnerystės pareigos keliose turto valdymo įmonėse visoje Europoje.

#

Andrius
Rimdeika

Patarėjas

Andrius Rimdeika - „ReGo“ komercinės paskirties nekilnojamojo turto patarėjų įmonės partneris iš Lietuvos. Andrius Rimdeika dirbo verslo analitiku tokiose kompanijose, kaip „Morgan Stanley“, „Prime Investment“, „Strategy Labs“.

Instituciniai investuotojai

#

„Verslo angelų“ fondas yra vienas iš pirmaujančių rizikos kapitalo fondų, įsikūręs Lietuvoje. Per pastaruosius 10 metų jie aktyviai padėjo verslininkams kurti sėkmingą, perspektyvų ir stabilų verslą, o jų patirtis tai įrodo.

MŪSŲ STATISTIKA
#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Mes naudojame slapukus analizei, reklamai ir mūsų svetainės gerinimui. Jūs sutinkate, kad mes naudojame slapukus uždarydami šį pranešimo langelį arba toliau naudodamiesi mūsų svetaine. Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite mūsų Privatumo politika.