Komanda

Gustas Germanavičius InRento ceo

Gustas
Germanavičius

CEO / Įkūrėjas

Didžiausio Europos NT sandorių agregatoriaus „EvoEstate“ įkūrėjas- kofinansavęs virš 200 NT sandorių 18 pasaulio šalių. Licenzijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

Deividas Urbanovičius InRneto Head of Investors Relations

Deividas
Urbanovičius

Ryšių su klientais vadovas

Praeityje finansų rinkų analitikas „RFG holding“ / „Robomarkets“ ir „Teletrade“ finansų maklerio įmonėse. Licenzijuotas investicijų patarėjas (IA) - MIFID 2 reikalavimams.

Inga Norkė InRento CMO

Inga
Norkė

CMO

Patyrusi komunikacijos specialistė, strategė, viešųjų ryšių atstovė ir žiniasklaidos priemonių vyr. redaktorė, dirbusi su „Small Planet Airlines“, „Get Jet Airlines“, „Sony Music“, „Mikron Switzerland AG“ ir kt.

Adrian Capraru InRento Head of Community

Adrian
Capraru

Ryšių su bendruomene vadovas

Praeityje bendruomenės ir produkto vadovas ,,EvoEstate''. Knygos apie investavimą autorius ir Rumuniškos investavimo bendruomenės įkūrėjas.

Mindaugas InRento Product Manager

Mindaugas
Vaičiūnas

Produkto vadovas

Patyręs produkto vadovas turints tvirtus pagrindus vadovavime ir programinės įrangos kūrime, vadovavęs dinamiškų produktų komandoms finansų ir IT saugumo srityse.

Arvydas Strumskis InRento Advisor

Arvydas
Strumskis

Patarėjas

„Verslo angelų fondas“ valdytojas, buvęs AB „Lietuvos energija“ („Ignitis“) ir nekilnojamojo turto fondo „Lord LB Asset Management“ valdybos narys.

Juan Alonso-Alonso InRento Advisor

Juan Alonso-
Villalobos

Patarėjas

Buvęs „ING Direct France“ generalinis direktorius ir Ispanijos „ING Nationale Nederlanden“ rinkodaros vadovas. Patarėjo ir partnerystės pareigos keliose turto valdymo įmonėse visoje Europoje.

Andrej Cyba InRento Advisor

Andrej
Cyba

Patarėjas

Fondo valdytojas, investuotojas ir patarėjas, valdė daugiau kaip EUR 1 Milijardą turto. Valdybos narys listinguojamose įmonėse- „Vilvi“ ir „Auga“ grupėse.

Virginijus Doveika InRento Advisor

Virginijus
Doveika

Patarėjas

Buvęs NT finansavimo skyriaus vadovas SEB banke, valdybos narys SEB Lietuvoje. Valdybos narys Valstybės investicijų valdymo agentūroje (VIVA).

Mindaugas InRento Product Manager

Chris Kanwei

Patarėjas

Chris_description

Cihangir Acilan InRento German Affiliates manager

Cihangir
Acilan

Vokietijos partnerių vadybininkas

Patyręs partenerių vadybininkas su stipria patirtimi NT.

Instituciniai investuotojai

#

„Verslo angelų“ fondas yra vienas iš pirmaujančių rizikos kapitalo fondų, įsikūręs Lietuvoje. Per pastaruosius 10 metų jie aktyviai padėjo verslininkams kurti sėkmingą, perspektyvų ir stabilų verslą, o jų patirtis tai įrodo.

#

„Startup Wise Guys“ 2019 m. buvo pagrindinis rizikos kapitalo fondas CRE regione. Mes dalyvavome jų rengiamoje programoje - „Fintech 3“, kuri buvo kuriama bendradarbiaujant su „Swedbank“. „Startup Wise Guys“ investavo ir į kitas žinomas sutelktinio finansavimo įmones, tokias kaip „EstateGuru“ ir „Investly“.

MŪSŲ STATISTIKA
#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.