Liko sufinansuoti: €0
 
€199 000
60 investuotojų skaičius

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška. Tiksli grąža gali priklausyti nuo investavimo sumos. Norint pamatyti tikslią grąžą įveskite investavimo sumą aukščiau.

Fiksuota metinė grąža
7.6%

Šis skaičius nurodo procentinę pelno dalį, kuri jums tektų pardavus NT brangiau arba fiksuotą metinę grąžą kuri turi būti mokama projekto savininko realizuojant projektą. Daugiau informacijos rasite žemiau projekto aprašyme.

Kapitalo prieaugis
60% – 70% nuo pelno

Nurodo jūsų įvestą sumą investavimui aukščiau. Mažiausia investavimo suma yra 500 EUR.

Investuoti:
-

Nurodo kiek jūs turite uždirbti per vienerius metus. Pajamos automatiškai apskaičiuojama įvedus investavimo sumą aukščiau.

Uždirbkite:
-

Bendras numatoma
uždarbis:

Bendras numatoma
uždarbis:

-

InRento komanda pristato naują nekilnojamojo turto nuomos projektą - M16, Vilnius. Šis projektas turi A rizikos klasės reitingą, o projekto savininkas „Creditinfo“ duomenimis - „Stipriausi Lietuvoje“. Investicinį pasiūlymą sudaro dvi komercinės paskirties patalpos, esančios Meistrų g. 16, Vilniuje.

Patalpų plotas: 154,17 m2 ir 338,35 m2, viso: 492,52 m2. Šiuo metu patalpos generuoja 1,400 Eur nuomos pajamų per mėnesį, o tai sudaro 8,44% bendrą nuomos pajamingumą.

Grynasis mėnesio nuomos pajamingumas investuotojams šiuo metu yra 1,260 EUR, kuris paskirstomas proporcingai pagal investuotą sumą. Procentine išraiška 7,60% per metus, atsižvelgiant į dabartinę nuomos situaciją.

Priežastys investuoti į M16 projektą, Vilniuje:

 • Patrauklus nuomos pajamingumas. Pagal dabartinę nuomos sutartį objektas generuoja 7,60% metinę grąžą investuotojams;
 • Ilgalaikė nuomos sutartis (5 metai);
 • Covid-19 pandemija neigiamai nepaveikė nuomininko verslo; 
 • Projekto savininkas „Creditinfo“ duomenimis patenka tarp „Stipriausių Lietuvoje“;
 • Nepriklausomas vertintojas patalpas įvertino 216,000 EUR.

<blur>

Nuomininkas - 

UAB „Motogama“ - oficialūs įgalioti Malaguti motorolerių, AGV ir Shiro šalmų, Spool aprangos gamintojų atstovai Lietuvoje. Įmonė taip pat prekiauja įvairių markių motociklais ir teikia jų serviso paslaugas. UAB „Motogama“ patalpas nuomojasi jau nuo 2016 metų, o šių metų nuo gegužės 1 d. įsigalioja nauja penkerių metų nuomos sutartis. 

Įmonė už nuomą per mėnesį mokės 1,400 EUR, o nauja nuomos sutartis galioja iki 2026-05-01. Projekto savininkas turi 3 mėnesių nuomos užstatą, tad nuomininko nemokumo atveju jis būtų proporcingai paskirstytas investuotojams.
 
Patalpų privalumai - 

Didelis šių patalpų privalumas - nėra šildymo sąnaudų, nes aplink objektą eina šilumos tinklai. Patalpose itin šilta, o tai labai sumažina komunalines išlaidas. Būtent tai lemia aukštą patalpų patrauklumą nuomos ir pardavimo rinkose. Šiose patalpose verslą vykdyti gali įvairių sričių įmonės.

Papildomai šiose patalpose įrengtas automobilių, motociklų bei keturračių nusileidimo pandusas, kuris skirtas patogiam prekių iškrovimui bei patekimui į serviso patalpas. 

Ši pramoninė-gamybinė Naujininkų mikrorajono dalis išgyvena konversijos ir atsinaujinimo laikotarpį. Būtent dėl šios priežasties matomas didelis investuotojų susidomėjimas šia Vilniaus miesto dalimi. Kiti šio pastato aukštai parduoti konversijos vykdymui. Trečiame ir ketvirtame pastato aukštuose jau pakeista paskirtis ir įrengti nauji butai. Šios patalpos turi patogų susisiekimą su Vilniaus aplinkeliu. 

Finansinės investicijos sąlygos:

 • Maksimalus terminas: 60 mėnesių (5 metai)
 • Nuomos pajamų dalis: 90% investuotojams / 10% projekto savininkui 
 • Fiksuota palūkanų norma: 1%
 • Padidinta palūkanų norma: 6%
 • Apsauga: Pirminis turto įkeitimas investuotojams (hipoteka)
   

InRento investuotojai suteikia paskolą projekto savininkui, kad įsigytų nuomojamą turtą. Paskola investuotojams užtikrinama įkeičiant nekilnojamąjį turtą pirmine hipoteka, tad projekto savininkui nevykdant finansinių įsipareigojimų, turtas būtų panaudotas grąžinti investicijas.

Projekto savininko ir investuotojų pajamų dalis yra 90/10, o tai reiškia, kad projekto savininkas privalo paskirstyti 90% pajamų iš nuomos investuotojams. Dabartinis absoliutus nuomos pajamingumas yra 1,400 EUR per mėnesį, todėl investuotojams paskirstoma 1,260 EUR per mėnesį arba procentine verte 7,60% per metus, atsižvelgiant į dabartines nuomos sutartis.

Kapitalo prieaugio pasidalijimas: 

 • Investuotojams: 60%
 • Projekto savininkui: 30%
 • InRento: 10%


Investuojant: 

 • 15,000 - 29,999 EUR - kapitalo prieaugio dalinimas 65% investuotojui / 30% projekto savininkui / 5% InRento. 
 • 30,000 EUR ir daugiau - kapitalo prieaugio dalinimas 70% investuotojui / 30% projekto savininkui. 


Nuomos pajamos (palūkanos)

Šio projekto finansavimo terminas - 60 dienų. Nepriklausomai nuo finansuojamos sumos surinkimo trukmės, investuotojams palūkanos bus mokamos birželio 7 d.

Projekto savininkas (paskolos gavėjas)

UAB „Rego Group“ - plataus profilio nekilnojamo turto paslaugų įmonė. Kompanijas vadovas - Andrius Rimdeika - buvęs investicinis bankininkas, dirbęs tokiose įmonėse kaip „Morgan Stanley” ir „Prime investment”. 

Ši įmonė specializuojasi nekilnojamo turto objekto srautų (nuomos) administravimo ir kūrimo srityse. Įmonė taip pat teikia ir įvairias nekilnojamo turto konsultacijų paslaugas.Platesnę informaciją rasite jų puslapyje.

Įmonė „Creditinfo“ sudaromų įmonių sąraše patenka tarp „Stipriausių Lietuvoje“. Šis sertifikatas suteikiamas tik aukštą kredito reitingą turinčiam verslui.

Kada anksčiausiai galima „išeiti iš projekto“ ir atgauti investuotą sumą?

Kai projektas bus sufinansuotas. Tada savo investiciją antrinėje rinkoje galėsite parduoti kitam investuotojui. Pardavėjui, šiuo atveju jums, būtų taikomas 2% transakcijos mokestis nuo pardavimo kainos. 

Kas nutiktų, jei nuomininkas nutrauktų nuomos sutartis? 

Jeigu projektas negeneruotų nuomos pajamų, projekto savininkas mokėtų fiksuotas 1% metines palūkanas, kol būtų rasti nauji nuomininkai. Jei projekto savininkas turto neišnuomoja per 4 mėnesius, fiksuota palūkanų norma padidinama iki 6% per metus.

Kas nutiks, kai turtas bus parduotas?

Kai turtas bus parduotas brangiau nei jis buvo įsigytas, tada kapitalo prieaugis bus paskirstytas tokia proporcija: 60% investuotojams / 30% projekto savininkui / 10% InRento. Jeigu NT parduodamas pigiau projekto savininkas įsipareigoja prisiimti galimą nuostolį ir projekto pabaigoje turi pilnai atsiskaityti su investuotojais (jumis).

Pagrindinės investavimo rizikos:

Kainų kritimo rizika: turto kaina gali sumažėti dėl pasiūlos padidėjimo ar paklausos sumažėjimo bei kitų ekonominių veiksnių.

Likvidumo rizika: projekto savininkas gali nerasti pirkėjo norėdamas parduoti turtą.

Nuomininko praradimo rizika: nors turtas šiuo metu  išnuomotas, yra rizika, kad turtas gali prarasti nuomininkus ir gali prireikti laiko, kol bus surasti nauji nuomininkai.
 

2023-03-14

Norime jus informuoti, kad InRento savo pelno dalį perleido investuotojams, kuri yra dalinama pardavus Projekto turtą, o tai atskiriems investuotojams padidina gautiną sumą. Daugiau detalios informacijos rasite – žemiau.

Anksčiau procentinė pelno dalis tenkanti investuotojui, nuo pelno pardavus turtą, buvo skirstoma pagal investicijos dydį:

Investavę iki 15,000 EUR – 60%;
Investavę nuo 15,000 EUR (imtinai) iki 30,000 EUR – 65%;
Investavę nuo 30,000 EUR (imtinai) – 70%.

InRento perleidus savo pelno dalį, visų investuotojų procentinė pelno dalis išaugo iki 70%, nuo pelno pardavus turtą. Investuotojams atitinkamai nuo investuojamos sumos gali būti taikomas apskaitos mokesčio koeficientas:

Investavę iki 15,000 EUR – 0.14;
Investavę nuo 15,000 EUR (imtinai) iki 30,000 EUR – 0.07;
Investavę nuo 30,000 EUR (imtinai) – 0 (investavimo sąlygos nepakito). 

Šio projekto pelno išmokėjimo atveju, atskirų klientų atveju, gautas grynasis pelnas – išauga. Žemiau pateikiamas pavyzdys, kaip skiriasi 100 EUR išmokėjimas pagal ankstesnę ir atnaujintą struktūrą:

Ankstesnė struktūra:

Investavę iki 15,000 EUR – išmokamas pelnas 60 EUR = 60% * 100 EUR;
Investavę nuo 15,000 EUR (imtinai) iki 30,000 EUR – išmokamas pelnas 65 EUR = 65% * 100 EUR;
Investavę nuo 30,000 EUR (imtinai) – išmokamas pelnas 70 EUR = 70% * 100 EUR (sąlygos nepakito). 

Atnaujinta struktūra:

Investavę iki 15,000 EUR – išmokamas pelnas 60.2 EUR = 70% * 100 EUR * (1-0.14). Suma padidėjo. 
Investavę nuo 15,000 EUR (imtinai) iki 30,000 EUR – išmokamas pelnas 65.1 EUR = 70% * 100 EUR * (1-0.07). Suma padidėjo. 
Investavę nuo 30,000 EUR (imtinai) – išmokamas pelnas 70 EUR = 70% * 100 EUR  (1-0.00). Sąlygos nepakito. 

Šis mokestis yra įvedamas siekiant optimizuoti ir suvienodinti vidinės apskaitos metodiką ir resursus, kadangi kintamo kapitalo prieaugio pelno suma ir procentai skiriasi tarp projektų, tai yra sunkus ir resursams intensyvūs procesas. Papildomai už kiekvieną mokėjimą InRento moka paslaugų mokesčius mokėjimų paslaugų tiekėjams ir siekiant užtikrinti nenuostolingas operacijas, šias operacijas buvo nuspręsta apmokestinti koeficientiniu tarifu nuo pelno, o ne procentiniu nuo bendro projekto pelno. 

Norime taip pat patikslinti, kad investuotojams palūkanos nuo kintamo kapitalo prieaugio bus išmokamos atskaičiavus mokesčius. Tai reiškia, kad visi taikomi mokesčiai jau bus nuskaitomi prieš išmokėjimą.
 

2021-05-12

Norime informuoti, kad hipotekos sutartis su projekto savininku (UAB „Rego Group“) sėkmingai sudaryta ir įregistruota (dokumentą rasite platformoje prie projekto aprašymo). Pirmasis palūkanų (nuomos pajamų) mokėjimas numatomas birželio 7 d. 

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis el. paštu: info@inrento.com arba telefonu: +37069347427.

InRento komanda