€310 000
€310 000 tikslas
111 investuotojų skaičius

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška.

Expected Return:
7.43%

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška.

Reali metinė grąža:
16.25%

These numbers reflect the data about investments of InRento and companies InRento acquired and merged with.

Maksimalus projekto:
84

These numbers reflect the data about investments of InRento and companies InRento acquired and merged with.

Realus projekto:
19

InRento komanda pristato naują nekilnojamojo turto nuomos projektą: S47, Kaunas. Investicinį A rizikos klasės reitingo projektą sudaro du nuomojami butai esantys centrinėje miesto dalyje, adresu: Savanorių pr. 47, Kaunas. 

Pastatas - pastatytas 1941 m., kurio renovacija pilnai užbaigta prieš kelis metus - 2018 m. Butuose esantys balkonai turi panoraminius vaizdus į Kauno senamiestį bei Laisvės al.

Šiuo metu du butai (77,13 m² ir 77,29 m²) bendrai generuoja 2,440 EUR nuomos pajamų per mėnesį, o tai sudaro 9,44% bendrą metinį nuomos pajamingumą.

Grynasis nuomos pajamingumas investuotojams šiuo metu yra 1,830 EUR, kuris proporcingai paskirstomas pagal investuotą sumą. Procentine išraiška 7,08% per metus, atsižvelgiant į dabartinę nuomos situaciją. 

Kaunas sparčiai augantis Lietuvos miestas. Per pastaruosius keletą metų matomas ženkliai padidėjęs vystomų NT projektų skaičius. Tam įtakos turi naujų tarptautinių įmonių įsikūrimas bei didėjantis miesto patrauklumas, kas skatina kurtis ir gyventi jaunas šeimas. 

Priežastys investuoti į projektą S47, Kaunas:

 • Moderniai ir jaukiai įrengti butai miesto centre; 
 • 2018 m. pilnai užbaigta pastato renovacija; 
 • Nuomos pajamos (palūkanos) skaičiuojamos nuo pirmos investavimo į projektą dienos;
 • Patrauklus nuomos pajamingumas; 
 • Projekto savininkas „Creditinfo“ duomenimis patenka tarp „Stipriausių Lietuvoje“;
 • Nepriklausomas vertintojas patalpas įvertino 350,000 EUR;

Kapitalo prieaugio pokyčiai: 

Pagal naujausią aruodas.lt statistiką, Kauno Centro mikrorajone butų kainos per pastaruosius metus ūgtelėjo +17,31%, o vertinant pastarųjų penkerių metų pokytį, fiksuojamas net +65,19% siekiantis kainos augimas. 

Duomenų šaltinis: aruodas.lt 

Nuomininkai: 

Dešimt fizinių asmenų, kurie bendrai už nuomą per mėnesį moka 2,440 EUR. Su kiekvienu iš jų sudaryta individuali nuomos sutartis su vieno mėnesio nuomos užstatu, tad nuomininko nemokumo atveju jis būtų proporcingai paskirstytas investuotojams. 

Vertinant pastarųjų kelerių metų laikotarpį, šių butų nuomos užimtumas viršija 90% lygį. 

Projekto savininkas mato perspektyvias šių butų trumpalaikės nuomos galimybes, kai miesto svečių bei turistų skaičius grįš į priešpandeminį lygį. 

Finansinės investicijos sąlygos:

 • Maksimalus terminas: 84 mėnesiai (7 metai)
 • Nuomos pajamų dalis: Investuotojams: 75% / Projekto savininkui: 25%
 • Fiksuota palūkanų norma: 2%
 • Padidinta palūkanų norma: 6,5%
 • Apsauga: Pirminis turto įkeitimas investuotojams (hipoteka)

InRento investuotojai suteikia paskolą projekto savininkui, kad įsigytų nuomojamą turtą. Paskola investuotojams užtikrinama įkeičiant nekilnojamąjį turtą pirmine hipoteka, tad projekto savininkui nevykdant finansinių įsipareigojimų, turtas būtų panaudotas grąžinti investicijas.

Projekto savininko ir investuotojų pajamų dalis yra 75/25, o tai reiškia, kad projekto savininkas privalo paskirstyti 75% pajamų iš nuomos investuotojams. Dabartinis absoliutus nuomos pajamingumas yra 2,440 EUR per mėnesį, todėl investuotojams paskirstoma 1,830 EUR per mėnesį arba procentine verte 7,08% per metus, atsižvelgiant į dabartines nuomos sutartis. 

Šio projekto administravimas reikalauja daug finansinių bei laiko resursų. Įvertinus tai projekto savininkui tenkanti nuomos pajamų dalis siekia 25%. 

Kapitalo prieaugio pasidalijimas: 

 • Investuotojams: 45%
 • Projekto savininkui: 45%
 • InRento: 10%

Investuojant: 

15,000 - 29,999 EUR - kapitalo prieaugio dalinimas: 50% investuotojui / 45% projekto savininkui / 5% InRento. 

30,000 EUR ir daugiau - kapitalo prieaugio dalinimas: 55% investuotojui / 45% projekto savininkui. 

Nuomos pajamos (palūkanos):

Šio projekto finansavimo terminas - 60 dienų. Nuomos pajamos (palūkanos) investuotojams bus skaičiuojamos nuo pirmos investavimo į projektą dienos. 

Pirmas palūkanų mokėjimas įvyks rugsėjo 20 d. 

Projekto savininkas (paskolos gavėjas):

UAB „Rego Group“ - plataus profilio nekilnojamo turto paslaugų įmonė. Kompanijas vadovas - Andrius Rimdeika - buvęs investicinis bankininkas, dirbęs tokiose įmonėse kaip „Morgan Stanley” ir „Prime investment”. 

Ši įmonė specializuojasi nekilnojamo turto objekto srautų (nuomos) administravimo ir kūrimo srityse. Įmonė taip pat teikia ir įvairias nekilnojamo turto konsultacijų paslaugas.Platesnę informaciją rasite jų puslapyje.

Įmonė „Creditinfo“ sudaromų įmonių sąraše patenka tarp „Stipriausių Lietuvoje“. Šis sertifikatas suteikiamas tik aukštą kredito reitingą turinčiam verslui.

Kada anksčiausiai galima „išeiti iš projekto“ ir atgauti investuotą sumą?

Kai projektas bus sufinansuotas. Tada savo investiciją antrinėje rinkoje galėsite parduoti kitam investuotojui. Pardavėjui, šiuo atveju jums, būtų taikomas 2% transakcijos mokestis nuo pardavimo kainos. 

Kas nutiktų, jeigu nuomininkas nutrauktų nuomos sutartis? 

Jeigu projektas negeneruotų nuomos pajamų (būtų nutraukta šiuo metu galiojanti sutartis), projekto savininkas mokėtų fiksuotas 2% metines palūkanas, kol būtų rasti nauji nuomininkai. Jei projekto savininkas turto neišnuomoja per 3 mėnesius, fiksuota palūkanų norma padidinama iki 6,5% per metus.

Kas nutiks, kai turtas bus parduotas?

Kai turtas bus parduotas brangiau nei jis buvo įsigytas, tada kapitalo prieaugis bus paskirstytas tokia proporcija: 45% investuotojams / 45% projekto savininkui / 10% InRento. Jeigu NT bus parduotas pigiau, tada projekto savininkas įsipareigoja prisiimti galimą nuostolį ir projekto pabaigoje turi pilnai atsiskaityti su investuotojais (jumis).

Pagrindinės investavimo rizikos:

Kainų kritimo rizika: turto kaina gali sumažėti dėl pasiūlos padidėjimo ar paklausos sumažėjimo bei kitų ekonominių veiksnių.

Likvidumo rizika: projekto savininkas gali nerasti pirkėjo norėdamas parduoti turtą.

Nuomininko praradimo rizika: nors turtas šiuo metu  išnuomotas, yra rizika, kad turtas gali prarasti nuomininkus ir gali prireikti laiko, kol bus surasti nauji nuomininkai.

2023-03-14

Norime jus informuoti, kad InRento savo pelno dalį perleido investuotojams, kuri yra dalinama pardavus Projekto turtą, o tai atskiriems investuotojams padidina gautiną sumą. Daugiau detalios informacijos rasite – žemiau.

Anksčiau procentinė pelno dalis tenkanti investuotojui, nuo pelno pardavus turtą, buvo skirstoma pagal investicijos dydį:

Investavę iki 15,000 EUR – 45%;
Investavę nuo 15,000 EUR (imtinai) iki 30,000 EUR – 50%;
Investavę nuo 30,000 EUR (imtinai) – 55%.

InRento perleidus savo pelno dalį, visų investuotojų procentinė pelno dalis išaugo iki 55%, nuo pelno pardavus turtą. Investuotojams atitinkamai nuo investuojamos sumos gali būti taikomas apskaitos mokesčio koeficientas:

Investavę iki 15,000 EUR – 0.18;
Investavę nuo 15,000 EUR (imtinai) iki 30,000 EUR – 0.09;
Investavę nuo 30,000 EUR (imtinai) – 0 (investavimo sąlygos nepakito). 

Šio projekto pelno išmokėjimo atveju, atskirų klientų atveju, gautas grynasis pelnas – išauga. Žemiau pateikiamas pavyzdys, kaip skiriasi 100 EUR išmokėjimas pagal ankstesnę ir atnaujintą struktūrą:

Ankstesnė struktūra:

Investavę iki 5,000 EUR – išmokamas pelnas 45 EUR = 45% * 100 EUR;
Investavę nuo 15,000 EUR (imtinai) iki 30,000 EUR – išmokamas pelnas 50 EUR = 50% * 100 EUR;
Investavę nuo 30,000 EUR (imtinai) – išmokamas pelnas 55 EUR = 55% * 100 EUR (sąlygos nepakito). 

Atnaujinta struktūra:

Investavę iki 15,000 EUR – išmokamas pelnas 45.1 EUR = 55% * 100 EUR * (1-0.18). Suma padidėjo. 
Investavę nuo 15,000 EUR (imtinai) iki 30,000 EUR – išmokamas pelnas 50.05 EUR = 55% * 100 EUR * (1-0.09). Suma padidėjo. 
Investavę nuo 30,000 EUR (imtinai) – išmokamas pelnas 55 EUR = 55% * 100 EUR  (1-0.00). Sąlygos nepakito. 

Šis mokestis yra įvedamas siekiant optimizuoti ir suvienodinti vidinės apskaitos metodiką ir resursus, kadangi kintamo kapitalo prieaugio pelno suma ir procentai skiriasi tarp projektų, tai yra sunkus ir resursams intensyvūs procesas. Papildomai už kiekvieną mokėjimą InRento moka paslaugų mokesčius mokėjimų paslaugų tiekėjams ir siekiant užtikrinti nenuostolingas operacijas, šias operacijas buvo nuspręsta apmokestinti koeficientiniu tarifu nuo pelno, o ne procentiniu nuo bendro projekto pelno. 

Norime taip pat patikslinti, kad investuotojams palūkanos nuo kintamo kapitalo prieaugio bus išmokamos atskaičiavus mokesčius. Tai reiškia, kad visi taikomi mokesčiai jau bus nuskaitomi prieš išmokėjimą.

2022-09-01

Informuojame, kad pardavus vieną iš dviejų nuomojamų butų investuotojai uždirbo vid. 20.19% bendrą metinę grąžą. Antrasis butas ir toliau bus nuomojamas bei generuos pajamas investuotojams.

Nuo kito mėnesio už šį butą mėnesinė įmoka investuotojams bus – 982.50 EUR, procentine išraiška – 7.61% per metus. Tai reiškia, kad šio projekto „neto“ grąža nuo paskelbimo investuotojams ugtelėjo daugiau nei 13% (nuo 6.82% iki 7.61%).

InRento – vienintelė platforma suteikianti galimybę investuoti į įvairius NT nuomos projektus, kurių pajamos indeksuojamos pagal infliacijos lygį ir kuri suteikia galimybę dalyvauti pelno dalybose, pardavus NT brangiau.

2022-04-20

Informuojame, kad projekto savininkas dar kartą atnaujinto projekto – S47, Kaunas nuomos sutartis.

Nuomos pajamos (palūkanos) paskirstomos investuotojams ūgtelėjo nuo 1829 EUR iki 1920 EUR per mėnesį. Tai reiškia, kad metinis nuomos pajamingumas investuotojams pakilo nuo 7.08% iki 7.43%. 

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis el. paštu: info@inrento.com arba telefonu: +37069347427.

InRento komanda

2021-08-30

Informuojame, kad projekto savininkas ir toliau aktyviai dirba su nuomininkais. Šiuo metu peržiūrimos visos nuomos sutartys.

Atnaujinus nuomos sutartis nuoma bendrai padidėjo 79 EUR. Tai reiškia, kad metinis nuomos pajamingumas (grąža) investuotojams kyla iki 7,08%.

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis el. paštu: info@inrento.com arba telefonu: +37069347427.

InRento komanda

2021-08-26

Norime informuoti, kad hipotekos sutartis su projekto savininku (UAB „Real assets“) sėkmingai sudaryta ir įregistruota (dokumentą rasite platformoje prie projekto aprašymo).

Taip pat norime priminti, kad šio projekto palūkanos investuotojams skaičiuojasi nuo to momento kai jie atlieka investiciją. Tai reiškia, kad visos sukauptos palūkanos bus išmokamos rugsėjo 20 d. 

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis el. paštu: info@inrento.com arba telefonu: +37069347427.

InRento komanda

2021-08-19

Informuojame, kad projekto savininkas aktyviai dirba su nuomininkais, šiuo metu peržiūrimos visos nuomos sutartys. 

Viena iš jų buvo atnaujinta, ko pasekoje nuoma padidėjo 10 EUR. Tai reiškia, kad metinis nuomos pajamingumas (grąža) investuotojams kyla iki 6,85%.

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis el. paštu: info@inrento.com arba telefonu: +37069347427.

InRento komanda