,,TIMESHARE"
Liko sufinansuoti: €0
 
€75 000
100 investuotojų skaičius

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška. Tiksli grąža gali priklausyti nuo investavimo sumos. Norint pamatyti tikslią grąžą įveskite investavimo sumą aukščiau.

Fiksuota metinė grąža
8% - 8.4%

Šis skaičius nurodo procentinę pelno dalį, kuri jums tektų pardavus NT brangiau arba fiksuotą metinę grąžą kuri turi būti mokama projekto savininko realizuojant projektą. Daugiau informacijos rasite žemiau projekto aprašyme.

Kapitalo prieaugis
Fiksuotas metinis 
2 %

Nurodo jūsų įvestą sumą investavimui aukščiau. Mažiausia investavimo suma yra 500 EUR.

Investuoti:
-

Nurodo kiek jūs turite uždirbti per vienerius metus. Pajamos automatiškai apskaičiuojama įvedus investavimo sumą aukščiau.

Uždirbkite:
-

Bendras numatoma
uždarbis:

Bendras numatoma
uždarbis:

-
Priežastys investuoti į Floatel, Vilnius IV:

Nuostabi viešbučio ant vandens vieta – šalia Gedimino pilies ir Vilniaus arkikatedros;

Vilniaus miesto savivaldybė projekto savininkui yra suteikus leidimus vykdyti tokio tipo projektą;

Kiekvieną mėnesį mokamos palūkanos su patrauklia 8% – 8.4% metine grąža plius papildoma fiksuota metinė kapitalo prieaugio grąža: +2% (išmokama projekto pabaigoje);

Fiksuotos palūkanos susietos (indeksuojamos) su infliacija;

Viso projekto maksimalus įkeisto turto santykis (LTV) – 70%;

Nepriklausomas vertintojas įkeičiamą turtą įvertino 1,139,400 EUR (platesnę informaciją rasite NT turto vertinime).

InRento komanda pristato ketvirtąjį unikalaus NT nuomos projekto: Floatel, Vilnius IV finansavimo etapą. Investicinį pasiūlymą sudaro – trijų aukštų viešbutis ant vandens su apartamentais bei restoranu, šalia Karaliaus Mindaugo tilto, Vilniuje. 

Projektą sudaro – 23 apartamentai, esantys pirmame ir antrame viešbučio aukštuose, orientuoti į trumpalaikę nuomą bei trečiame aukšte ant stogo esanti terasa – restoranas su puikiu vaizdu į Gedimino pilį ir Vilniaus arkikatedrą. 

Šis projektas unikalus savo koncepcija Lietuvoje. Tokio tipo projektai populiarūs daugelyje pasaulio miestų dėl vietos patrauklumo, nes viešbučius ant vandens galima pastatyti tose vietose, kuriose žemės pasiūlos nėra ar jos pirkimas ar nuoma būtų itin brangi. Dėl to galima tikėtis aukštesnio nuomos pajamingumo, lyginant su tradiciniais viešbučiais. 

Tokio tipo projektai turi ne tik finansinę, bet ir kultūrinę reikšmę, nes unikalios patirtys augina miesto patrauklumą tiek vilniečių, tiek turistų tarpe. 

Projekto savininkas – Karolis Paulauskas su plūduriuojančiais objektais turi daugiau nei dešimties metų patirties. Iš šio projekto apartamentų, restorano, baro per per pirmus pilnus 2024 m. nuomos veiklos metus, planuojama sugeneruoti 342,000 EUR pajamų. 

Planuojama apartamentų nakvynės kaina sezonu metu – 65 EUR, planuojamas vidutinis užimtumas – 75%, ne sezono metu – 45 EUR, užimtumas 40%. Terasos kvadratinio metro nuomos sieks 11 EUR.

Investuotojams kiekvieną mėnesį bus mokamos fiksuotos 8% – 8.4% metinės palūkanos, kurių dydis priklauso nuo investuojamos sumos. Šis projektas taip pat turi ir fiksuotą 2% metinį kapitalo prieaugio procentą, kuris mokamas projekto pabaigoje. Tai kilsteli bendrą šio etapo pajamingumą tarp 10% ir 10.4% metinės grąžos.

Projektas turi ir Timeshare, investuojantys nuo 5,000 EUR ir daugiau turės galimybė rezervuotis nakvynę ir nemokamai apsistoti – Floatel viešbutyje. Daugiau informacijos rasite žemiau. 

Siekiant papildomai apsaugoti investuotojų investicijas, papildomai investuotojams įkeičiami pastatai ir žemės sklypas esantys prestižinėje Vilniaus vietoje – Užupyje, kurio vertė siekia 1,139,400 EUR. 

Projekto savininkas jau sėkmingai moka palūkanas investuotojams už pirmuosius šio projekto etapus. 

2023-07-19

Informuojame, kad šio projekto hipotekos sutartis sėkmingai sudaryta ir įregistruota (dokumentą rasite platformoje prie projekto aprašymo).

Artimiausias palūkanų mokėjimas įvyks kitą mėnesį.

2023-07-15

Investuotojau, 

Informuojame, kad atliktas specialiųjų sąlygų pakeitimas. Anksčiau buvo planuojama nekilnojamojo turto įkeitimą atlikti etapais, tačiau susitarėme kad jau dabar bus įkeičiami visi nekilnojamojo turto vienetai. Tai savo ruožtu sumažino pirmųjų etapų paskolos ir įkeisto turto (LTV) santykį. 

Pasirašytą pakeitimą galite rasti dokumentų skiltyje. Hipotekos įregistravimą ir pasirašymą planuojama atlikti kitą savaitę.