,,TIMESHARE"
Liko sufinansuoti: €0
 
€100 000
39 investuotojų skaičius

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška. Tiksli grąža gali priklausyti nuo investavimo sumos. Norint pamatyti tikslią grąžą įveskite investavimo sumą aukščiau.

Fiksuotos metinės palūkanos:
8.23% - 8.75%

Fiksuota metinė grąža kuri turi būti mokama projekto savininko realizuojant projektą. Daugiau informacijos rasite žemiau projekto aprašyme.

Fiksuotas metinis kapitalo prieaugis:
Fiksuotas metinis
2%

Nurodo kiek jūs turite uždirbti per vienerius metus. Pajamos automatiškai apskaičiuojama įvedus investavimo sumą aukščiau.

Uždirbkite:
-

Bendras numatoma
uždarbis:

Bendras numatoma
uždarbis:

-
Priežastys investuoti į Floatel, Vilnius VIII:

Nuostabi viešbučio ant vandens vieta – šalia Gedimino pilies ir Vilniaus arkikatedros;

Vilniaus miesto savivaldybė projekto savininkui yra suteikus leidimus vykdyti tokio tipo projektą;

Kiekvieną mėnesį mokamos palūkanos su patrauklia 8.23% – 8.75% metine grąža plius papildoma fiksuota metinė kapitalo prieaugio grąža: +2% (išmokama projekto pabaigoje);

Fiksuotos palūkanos susietos (indeksuojamos) su infliacija;

Viso projekto maksimalus įkeisto turto santykis (LTV) tapo patrauklesniu ir siekia – 66%;

Nepriklausomas vertintojas papildomai įkeičiamą turtą įvertino 539,000 EUR, bendra viso projekto įkeisto NT vertė padidėjo iki 1,929,000 EUR (platesnę informaciją rasite NT turto vertinime).

InRento komanda pristato aštuntą unikalaus NT nuomos projekto – Floatel, Vilnius VIII finansavimo etapą. Investicinį pasiūlymą sudaro – trijų aukštų viešbutis ant vandens su apartamentais bei restoranu, šalia Karaliaus Mindaugo tilto, Vilniuje. Šiuo metu baigiamas objekto įrengimas – Žirmūnų uoste, Vilniuje.   

Projektą sudaro – 23 apartamentai, esantys pirmame ir antrame viešbučio aukštuose, orientuoti į trumpalaikę nuomą bei trečiame aukšte ant stogo esanti terasa – restoranas su puikiu vaizdu į Gedimino pilį ir Vilniaus arkikatedrą. 

Šis projektas unikalus savo koncepcija Lietuvoje. Tokio tipo projektai populiarūs daugelyje pasaulio miestų dėl vietos patrauklumo, nes viešbučius ant vandens galima pastatyti tose vietose, kuriose žemės pasiūlos nėra ar jos pirkimas ar nuoma būtų itin brangi. Dėl to galima tikėtis aukštesnio nuomos pajamingumo, lyginant su tradiciniais viešbučiais. 

Tokio tipo projektai turi ne tik finansinę, bet ir kultūrinę reikšmę, nes unikalios patirtys augina miesto patrauklumą tiek vilniečių, tiek turistų tarpe. 

Projekto savininkas – Karolis Paulauskas su plūduriuojančiais objektais turi daugiau nei dešimties metų patirties. Planuojama apartamentų nakvynės kaina sezonu metu – 65 EUR, planuojamas vidutinis užimtumas – 75%, ne sezono metu – 45 EUR, užimtumas 40%. Terasos kvadratinio metro nuomos sieks 11 EUR.

Šio papildomo etapo finansavimo tikslas – užbaigti vidaus įrengimo darbus, išlaikant numatytą įrengimo kokybę. Primename, kad jau yra įkeisti pastatai ir žemės sklypas esantys prestižinėje Vilniaus vietoje – Užupyje, kurių vertė siekia 1,390,000 EUR. Finansuojant šį etapą buvo papildomai įkeistas 539,000 EUR vertės turtas, kuris bendrą viso projekto įkeisto NT vertę padidino iki 1,929,000 EUR. 

Investuotojams kiekvieną mėnesį bus mokamos fiksuotos 8.23% – 8.75% metinės palūkanos, kurių dydis priklauso nuo investuojamos sumos. Šis projektas taip pat turi ir fiksuotą 2% metinį kapitalo prieaugio procentą, kuris mokamas projekto pabaigoje. Tai kilsteli bendrą šio etapo pajamingumą tarp 10.23% ir 10.75% metinės grąžos.

Projektas turi ir Timeshare, investuojantys nuo 5,000 EUR ir daugiau turės galimybė rezervuotis nakvynę ir nemokamai apsistoti – Floatel viešbutyje. Daugiau informacijos rasite žemiau. 

Projekto savininkas sėkmingai moka palūkanas investuotojams už pirmuosius šio projekto etapus. Šio projekto hipoteka jau pasirašyta, tad šio etapo palūkanos, investuotojams, bus pradedamos skaičiuoti iš karto po faktinio pinigų išmokėjimo projekto savininkui.

Numatoma šio viešbučio ant vandens atidarymo data – šių metų liepos mėnesis. 

2024-06-03

Informuojame, kad šio projekto papildoma hipotekos sutartis sėkmingai sudaryta ir įregistruota (dokumentą rasite platformoje prie projekto aprašymo).

2024-05-28

Informuojame, kad kiek ilgiau nei įprasta užtruko papildomo turto įkeitimo procesas. Notarinis hipotekos įregistravimas numatytas savaitės eigoje. 

Atsižvelgiant į šias aplinkybės visiems investavusiems į septintą šio projekto etapą išmokėsime 0.5% (įskaitant GPM mokesčius) siekiančią vienkartinę projekto išmoką nuo investuotos sumos. 

Atsiprašome už laikinus nesklandumus.

2023-10-10

Informuojame, kad buvo pasirašytas specialiųjų paskolos sutarties sąlygų priedas, kurį rasite platformoje, dokumentų skilyje. 

Pagal atnaujintas projekto sąlygas buvo sumažintas finansuojamų etapų etapas skaičius iki septynių ir padidinta šeštojo etapo finansavimo suma, kitos projekto sąlygos išliko nepakitusios. 

Šio projekto įkeisto turto vertė siekia 1,390,000 EUR. Maksimalus visos paskolos ir įkeisto turto santykis (LTV) išlieka nepakitęs – 70%.

2023-07-19

Informuojame, kad šio projekto hipotekos sutartis sėkmingai sudaryta ir įregistruota (dokumentą rasite platformoje prie projekto aprašymo).

Artimiausias palūkanų mokėjimas įvyks kitą mėnesį.

2023-07-15

Investuotojau, 

Informuojame, kad atliktas specialiųjų sąlygų pakeitimas. Anksčiau buvo planuojama nekilnojamojo turto įkeitimą atlikti etapais, tačiau susitarėme kad jau dabar bus įkeičiami visi nekilnojamojo turto vienetai. Tai savo ruožtu sumažino pirmųjų etapų paskolos ir įkeisto turto (LTV) santykį. 

Pasirašytą pakeitimą galite rasti dokumentų skiltyje. Hipotekos įregistravimą ir pasirašymą planuojama atlikti kitą savaitę.