Karjera

Prisijunk prie mūsų komandos

InRento – keičia Europos investicijų į nekilnojamąjį turtą rinką, suteikdama galimybę didesnei žmonių daliai investuoti į NT nuomos projektus. 2020 m. InRento tapo pirmaja licenzijuota sutelktinio finansavimo platforma Europos Sąjungoje NT nuomos projektams. Per šį laikotarpį NT rinkai ir investuotojams buvo pristatyta daug inovatyvių sprendimų, kurie ir toliau plečiami bei tobulinami Lietuvoje ir užsienyje.

Esame įsipareigoję didinti visuomenės finansinį raštingumą ir sąmoningumą. Dalinamės naujausia informacija apie vykstančias tendencijas finansų ir NT rinkose bei ugdome geriausius investavimo praktikos principus, InRento Youtube kanale bei skiltyje – Naujienos.

Jeigu norite prisidėti prie pokyčių Europos investicijų rinkoje, tada InRento – tinkama vieta jums.

Daugiau apie mus

Mūsų vertybės

01

Skaidrumas

Klientai neturi klausti tam, kad gautų informaciją, o informacija turi būti skaidriai atvaizduojama platformoje. Jeigu klientai kreipiasi, į užduotus klausimų pateikiame per vieną darbo dieną. Vėliau, dirbame ties tuo, kad kitą kartą klientai rastų visą reikiamą informaciją patogiai ir skaidriai platformoje ir jiems nereiktų papildomai kontaktuoti.

02

Preciziškumas

Gerai žinoma patarlė teigia – 9 kartus pamatuok, o 10 kartą pjauk. Būtent šia taisykle vadovaujamies vykdydami savo veiklą. Mūsų veikloje žodis galbūt neegzistuoja, gali būti tik taip arba ne.

03

Atsakomybė

Esame sąlyginai nedidelė komanda, todėl tikimės, kad kiekvienas gali savarankiškai atlikti savo užduotis, prisiimant atsakomybę ir taip gerbiant kitų laiką. Turime veiklos gairių procedūras, kurios apibrėžia atsakomybių sritis.

04

Ilgalaikė vizija

Šiame versle esame dešimtmečius, o ne mėnesius ar metus. Nors jums tai gali būti laikina karjeros stotelė, tačiau mūsų įmonė savo reputaciją ir patirtį kuria dešimtmečiams ir nesiekia naudos dėl trumparegiškų tikslų, jeigu jie sukelia ilgalaikę riziką.

Dirbkime kartu

Šiuo metu neturime atvirų pozicijų.

Tačiau jeigu norite prisijungti prie mūsų komandos,
pateikite savo CV el.paštu info@inrento.com