#

Naujienos

Skaitykite mūsų tinklaraštį, sekite naujienas ir atnaujinkite savo žinias apie investavimą.

Launch of Invite a friend campaign05 Apr, 2021

Pristatoma pakviesk draugą programa

Siekiant supažindinti visuomenę su naujomis investavimo į NT nuomą galimybėmis, InRento kompanija pristato - „Pakviesk draugą“ programą. 

Sužinok daugiau
InRento raises €130K investment round31 Mar, 2021

„InRento“ pritraukė 130 tūkst. Eur investiciją spartesnei plėtrai

„InRento“ užbaigė pirminį lėšų pritraukimo etapą ir iš „Startup Wise Guys Estijos fondo“ bei verslo angelų pritraukė 130 tūkst. eurų investiciją. 

Sužinok daugiau
Despite the COVID-19 pandemic, housing prices are increasing20 Jan, 2021

Nepaisant Covid-19 pandemijos, NT kainos kyla

Po sudėtingos 2008–2009 m. pasaulinės finansų krizės daugelis žmonių investicijas į NT laikė rizikingomis.

Sužinok daugiau
How inRento works?26 Nov, 2020

Kaip InRento veikia?

InRento yra sutelktinio finansavimo platforma, licencijuota ir prižiūrima Lietuvos banko. Mūsų misija yra padaryti vieną iš labiausiai paplitusių investicijų rūšių - investicijas į nekilnojamojo turto nuomą - prieinamą visiems. Pirmą kartą investuotojai galės investuoti į nuomojamą turtą vos nuo 500 EUR Europos reguliuojamoje platformoje.

Sužinok daugiau
Our approach to risk22 Nov, 2020

Mūsų požiūris į riziką

InRento platforma buvo sukurta siekiant užtikrinti lengvai suprantamą investavimo būdą su maža investavimo rizika, kuri yra tiesiogiai susijusi su piniginiais srautais iš nuomos.

Sužinok daugiau
Our story01 Nov, 2020

Inrento istorija

Mano vardas Gustas, esu InRento bendraįkūrėjas ir pirmą kartą kreipiuosi į jus norėdamas pasidalinti InRento istorija, kodėl nusprendėme pradėti šią kelionę. Prieš pradedant pasakoti apie InRento, reikia grįžti šiek tiek anksčiau prie „EvoEstate.com“ - didžiausio Europos nekilnojamojo turto sutelktinio finansavimo agregatoriaus atsiradimo, kurio bendraįkūrėjas aš taip pat esu.

Sužinok daugiau
#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.