Vievis Hotel II

Vievis
Liko sufinansuoti:  €0
€100 000
€100 000 tikslas
162 investuotojų skaičius

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška. Tiksli grąža gali priklausyti nuo investavimo sumos. Norint pamatyti tikslią grąžą įveskite investavimo sumą aukščiau.

Fiksuota metinė grąža
9.03% - 9.53%

Šis skaičius nurodo procentinę pelno dalį, kuri jums tektų pardavus NT brangiau arba fiksuotą metinę grąžą kuri turi būti mokama projekto savininko realizuojant projektą. Daugiau informacijos rasite žemiau projekto aprašyme.

Kapitalo prieaugis
30% – 50% nuo pelno

Nurodo jūsų įvestą sumą investavimui aukščiau. Mažiausia investavimo suma yra 500 EUR.

Investuoti:
-

Nurodo kiek jūs turite uždirbti per vienerius metus. Pajamos automatiškai apskaičiuojama įvedus investavimo sumą aukščiau.

Uždirbkite:
-

Bendras numatoma
uždarbis:

Bendras numatoma
uždarbis:

-
Priežastys investuoti į Vievis Hotel II:

Fiksuotas, itin patrauklus metinis nuomos pajamingumas (9.03-9.53%);

Nelimituotas kapitalo prieaugis;

Projekto savininkas – patyręs NT nuomos administratorius;

Fiksuotos palūkanos susietos (indeksuojamos) su infliacija;

Nepriklausomas vertintojas viešbutį įvertino 461,000 EUR;

Dalis patalpų išnuomuota, restoranui ir Koops parduotuvei;

„InRento“ komanda pristato antrąjį ir paskutinį NT nuomos projekto – Vievis Hotel II finansavimo etapą. Investicinį pasiūlymą sudaro viešbutis, butai, restoranas, parduotuvė bei komercinės patalpos esančios pramoniniame mieste – Vievyje, adresu: Bažnyčios g. 4A.

Viešbučio plotas – 806.75 m², kurį sudaro 16 viešbučio tipo kambarių, 2 butai, 2 komercinės patalpos, restoranas. Uždaroje kiemo teritorijoje yra vieta prekių iškrovimui. Viešbutis – pačiame Vievio centre vos 300 metrų atstumu nuo Vievio ežero.

Šiuo metu pastato patalpos yra išnuomotos ,,KOOPS” parduotuvei ir restoranui, o tai per mėnesį generuoja 1,255 EUR nuomą. Viešbutis netrukus bus nuomojamas butais ir kambariais orientuotas į paklausą prieinamam būstui Vievio mieste ir Vilniaus apskrityje. Interjero atnaujinimo pavyzdys – nurodytas vizualizacijose. 

Šio projektas savininkas – Justas Kaveckas jau sėkmingai užbaigė du projektus (Modernus biuras ir S11-A, Vilnius), kurių vidutinė metinė grąža investuotojams siekė net 19,49%. Šis projektas kaip ir pastarieji du parduoti (užbaigti) projektai turi neribotą kapitalo prieaugį. Žemiau rasite daugiau informacijos apie kapitalo prieaugio paskirstymą.

Investuotojams bus mokamos fiksuotos 9.03 – 9.53% metinės palūkanos (kaip nuomos grąža), kurių dydis priklauso nuo investuojamos sumos. 

Vievio miestas įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – greitkelyje jungiančiame Vilnių ir Kauną. Vievyje yra išties daug gamyklų bei logistikos centrų. Neseniai viešoje erdvėje pasirodė straipsnis, kad Vievyje yra siūloma įdarbinti ukrainečius už 1,000 EUR atlyginimą atskaičius mokesčius. Taip pat Vievis yra 2022-ųjų viena iš Lietuvos mažosios kultūros sostinių. Šiuo metu Vievyje galime rasti tik dvejus apartamentus nuomai, o ateityje nuomos kaina gali pasivyti Vilniaus ar Kauno

2022-07-11

Informuojame, kad hipotekos sutartis su projekto savininku sėkmingai sudaryta ir įregistruota (dokumentą rasite platformoje prie projekto aprašymo). Artimiausias nuomos pajamų (palūkanų) mokėjimas įvyks kitą mėnesį. 

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis el. paštu: info@inrento.com arba telefonu: +37069347427.

InRento komanda