Vaizdo ir tinklalaidžių įrašai

25/11/2021

Vlogas: Sutelktinis Investavimas į NT projektus | Kas tai ir kaip?

Nekilnojamasis turtas išlieka viena populiariausių investicijų lietuvių tarpe. Bėda ta, kad NT ne daug kam yra įkandamas dėl aukštos kainos. Apie tai, kaip veikia sutelktinis investavimas ir kokias galimybes atveria smulkiesiems investuotojams, vlogeris Žilvinas Butkevičius kalbina „Inrento“ CEO Gustą Germanavičių.

22/11/2021

Pinigų investavimas į NT nuomą. Ką svarbu žinoti?

Jeigu savęs paklaustumėte, kas yra svarbiausia investuojant į nekilnojamąjį turtą nuomai, koks būtų atsakymas? Mes dažniausiai girdime – kaina ir vieta. Šiuos kriterijus tam skirtose paieškos sistemose išskiria ir didžioji dalis žmonių, ieškančių galimybių investuoti. Tačiau ar pakanka šių kriterijų geidžiamam rezultatui? Sukaupta patirtimi dalinasi „InRento“ CEO Gustas Germanavičius.

11/11/2021

5 Žvaigždžių Būstas: investavimas į būsto nuomą Lietuvoje ir Ispanijoje

Šiais laikais nebereikia dešimčių ir šimtų tūkstančių eurų, kad galėtum investuoti į NT. Lietuvių sukurta sutelktinio finansavimo platforma siūlo investavimą į NT nuo 500 eurų ne tik Lietuvoje, bet jau ir Ispanijoje. Kodėl toks investavimo būdas sparčiai populiarėja? TV3, laida „5 žvaigždžių būstas“

03/11/2021

Webinaras: investavimas į NT nuomos projektus Ispanijoje

Džiaugiamės pagaliau galėdami pristatyti savo didžiausią 4-ojo metų ketvirčio naujieną investavimą į NT nuomos projektus Ispanijoje! Specialaus webinaro metu aptarėme investavimo į NT Ispanijoje

26/04/2021

InRento Žinių radijo laidoje - „Tarp keturių sienų“

Šioje laidoje kalbama apie netradicinio formato sutelktinio finansavimo platformą, kai žmonės investuoja į nekilnojamąjį turtą ir išnuomoja jį. Tokiu būdu neturintys galimybės ar santaupų nusipirkti asmeninio NT turi galimybę dalyvauti tokio tipo Lietuvoje labai populiariose investicijose. Apie tai papasakos investavimo platformos „InRento“ įkūrėjas Gustas Germanavičius.

04/04/2021

Mastermind.fm: žemesnės rizikos lygio investicijos į NT

Šioje tinklalaidėje Jean Galea kartu InRento kompanijos vadovu - Gustu Germanavičiumi aptaria naujo tipo sutelktinio finansavimo platformos galimybes. InRento suteikia prieigą investuoti į NT nuomą, tad jeigu norite plačiau sužinoti kaip tai veikia, kokios su tuo susijusios galimybės bei rizikos, tai ši tinklalaidė kaip tik jums. (Įrašas anglų kalba).

03/03/2021

InRento DELFI laidoje - „Keturios sienos“

Investavimas į NT nuomą keičiasi bei įgauna vis daugiau formų ir tai investuotojams suteikia daugiau galimybių. Kviečiame susipažinti su naujomis investavimo į NT nuomą galimybėmis, kurias laidoje „Keturios sienos“ aptaria InRento vadovas - Gustas Germanavičius.

09/01/2021

InRento TV3 laidoje - „5 žvaigždučių būstas“

Apie investavimą į nekilnojamojo turto nuomą esame pagalvojęs kone kiekvienas, tačiau ar žinojote, kad tai tapo prieinama daugeliui? Kviečiame susipažinti su investavimo galimybėmis, kurias laidoje „5 žvaigždučių būstas“ aptaria InRento vadovas - Gustas Germanavičius.

#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.