Vaizdo ir tinklalaidžių įrašai

26/04/2021

InRento Žinių radijo laidoje - „Tarp keturių sienų“

Šioje laidoje kalbama apie netradicinio formato sutelktinio finansavimo platformą, kai žmonės investuoja į nekilnojamąjį turtą ir išnuomoja jį. Tokiu būdu neturintys galimybės ar santaupų nusipirkti asmeninio NT turi galimybę dalyvauti tokio tipo Lietuvoje labai populiariose investicijose. Apie tai papasakos investavimo platformos „InRento“ įkūrėjas Gustas Germanavičius.

04/04/2021

Mastermind.fm: žemesnės rizikos lygio investicijos į NT

Šioje tinklalaidėje Jean Galea kartu InRento kompanijos vadovu - Gustu Germanavičiumi aptaria naujo tipo sutelktinio finansavimo platformos galimybes. InRento suteikia prieigą investuoti į NT nuomą, tad jeigu norite plačiau sužinoti kaip tai veikia, kokios su tuo susijusios galimybės bei rizikos, tai ši tinklalaidė kaip tik jums. (Įrašas anglų kalba).

03/03/2021

InRento DELFI laidoje - „Keturios sienos“

Investavimas į NT nuomą keičiasi bei įgauna vis daugiau formų ir tai investuotojams suteikia daugiau galimybių. Kviečiame susipažinti su naujomis investavimo į NT nuomą galimybėmis, kurias laidoje „Keturios sienos“ aptaria InRento vadovas - Gustas Germanavičius.

09/01/2021

InRento TV3 laidoje - „5 žvaigždučių būstas“

Apie investavimą į nekilnojamojo turto nuomą esame pagalvojęs kone kiekvienas, tačiau ar žinojote, kad tai tapo prieinama daugeliui? Kviečiame susipažinti su investavimo galimybėmis, kurias laidoje „5 žvaigždučių būstas“ aptaria InRento vadovas - Gustas Germanavičius.

#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.