Go back
10.08.2023

Pristatome „Grand Sale”

Gustas Germanavičius
ceo / Founder
Introducing Grand Sale
Share via

Augant investavimo apimtims, sulaukiame institucinių investuotojų ir stambių investuotojų susidomėjimo investuoti į "InRento" platformoje siūlomus projektus.

Atsižvelgdami į tai, labai džiaugiamės galėdami pristatyti jums naują InRento platformos funkciją, vadinamą Grand Sale”, kuri suteiks investuotojams galimybę padalyti antrinės rinkos pardavimą į mažesnes investicijų dalis, pradedant nuo 50 000 EUR. Investuotojai, investavę į vieną projekto etapą daugiau nei 50 000 EUR, gali susisiekti su mumis ir pranešti apie ketinimą parduoti, o jų investicijos bus įtrauktos į projektų puslapio ,,Finansuojama” skiltį.  Stambesniems investuotojams tai suteiks didesnį likvidumą bet kuriuo metu parduoti savo investicijas. Visiems kitiems investuotojams tai sukurs 3 naujas papildomas vertes.

Sukauptas kapitalo prieaugis

Kadangi techniškai tai veiks kaip antrinės rinkos pardavimas, investuotojai įgis reikalavimo teises į sukauptą kapitalo prieaugį. Panagrinėkime pavyzdį.

Stambesnis investuotojas investavo 100 000 EUR į vieną projektą su fiksuotu 1.5 % metiniu kapitalo prieaugiu. Praėjus vieneriems metams techniškai susikaupė 1.5 % fiksuotas kapitalo prieaugis, t. y. iš viso susikaupė 1 500 EUR.

Taigi, kai investuotojas pasinaudotų ,,Grand Sale” funkcija, jis perleistų 1 500 EUR reikalavimo teises keliems investuotojams, taigi, kai, tarkime, investuotojas investavęs 1 000 EUR, įgytų teisę į galimą 15 EUR sukaupto fiksuoto metinio kapitalo prieaugio.

Atsižvelgdami į tai, investuotojai, investuodami per šią funkciją, uždirbtų didesnę grąžą, nei būtų investavę iš pradžių, dėl laiko elemento ir potencialiai gautų didesnę grąžą.

Galimybė investuoti į ankstesnius projektus

Kadangi kasdien naujų investuotojų skaičius nuolat auga, nauji investuotojai turėtų galimybę investuoti į anksčiau finansuotus projektus, nes antrinės rinkos pasiūlymų skaičius paprastai būna gana mažas.

Daugiau didesnių ir kokybiškesnių investavimo galimybių

Turėdami galimybę pasiūlyti papildomą likvidumą instituciniams investuotojams, galėsime siūlyti didesnes paskolas projektų savininkams, o tai savo ruožtu lems didesnes ir kokybiškesnes investavimo galimybes visiems platformos investuotojams.

Atsižvelgdami į tai, mes atnaujiname Naudotojo sąlygas ir nuostatas, kad jos atspindėtų šį patobulinimą. Norėdami susipažinti su atnaujintomis Naudotojo sąlygomis ir nuostatomis, spustelėkite čia.