06.12.2021

Pristatome naujieną – „Mangopay“!

Gustas Germanavičius

Introducing a new payment solution - Mangopay!

Norėdami palengvinti investavimą per „InRento“ pristatome naują mokėjimo sprendimą – „Mangopay“. Jau dabar galite susikurti savo sąskaitą ir atlikti investiciją vos per kelias minutes.

 Kaip tai padaryti pažingsniui?

-   Jei dar nepabaigėte registracijos patvirtindami savo tapatybę, padarykite tai dabar. Jei tai jau atlikote – judėkime prie kito žingsnio!

-   Prisijungus prie „InRento“ paskyros, ties raudonu trikampiu viršuje spustelkite „Susikurkite investicinę piniginę“ ir galite pasirinkti „Mangopay“ arba ,,Paysera”.

-   Jei pasirinkote ,,Mangopay”, galite papildyti sąskaitą pervesdami pinigus iš savo banko sąskaitos į „Mangopay“ sąskaitą pagal paskyroje nurodytus rekvizitus.

-   Kai pinigai bus įskaityti į „Mangopay“ sąskaitą, gausite patvirtinimo laišką.

 

Nuo šiol mes suteikiame galimybę rinktis tarp „Mangopay“ ir „Paysera“, tačiau jei anksčiau susidūrėte su iššūkiais kurdami savo „Paysera“ paskyrą, tikimės, kad „Mangopay“ palengvins šį procesą ir investavimo procesas jums taps paprastesnis

Atsidarykite savo „Mangopay“ sąskaitą dabar!

 

#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.