04.05.2022

Pristatome  #PakvieskDraugą programą

Deividas Urbanovičius

Introducing Invite a Friend program

Siekdami supažindinti savo finansinę ateitį besirūpinančius žmones su naujomis investavimo į NT nuomą galimybėmis, pristatome „Pakviesk draugą“ programą. 

Programos principas – labai paprastas. Jeigu savo draugų, pažįstamų, kolegų ar giminaičių tarpe turite žmonių, kurie domisi investavimo į NT galimybėmis, pasiūlykite jiems užsiregistruoti „InRento“ platformoje. 

Jeigu asmuo užsiregistruos per unikalią jūsų pakvietimo nuorodą ir atliks bent vieną investiciją, tada tiek jūs, tiek jūsų pakviestas žmogus gaus po 20 EUR į savo sąskaitas. 

Unikalią pakvietimo nuorodą rasite prisijungę prie savo paskyros, paspaudę ant savo vartotojo vardo ir pasirinkę skiltį „Kviesti draugą“.

Pačią nuorodą galite modifikuoti pagal save, pavyzdžiui: inrento.com/aff/vardenis

 

Programos sąlygos:

  • Asmuo turi naudoti jūsų unikalią pakvietimo nuorodą ir nebūti anksčiau užsiregistravęs „InRento“ platformoje.
  • Draugą pakvietusiam asmeniui, kaip ir pakviestam asmeniui, skiriama po 20 EUR, kai pastarasis atlieka savo pirmąją investiciją. 
  • Išmokos atliekamos kiekvieno mėnesio pradžioje už praėjusį mėnesį.
  • UAB „InRento“ sumoka GPM mokesčius už gautas pajamas, tad papildomų mokesčių jums mokėti nereikės. 
  • Kviečiantysis draugą neprivalo turėti investicijų „InRento“ platformoje, tačiau norėdamas gauti išmoką privalo turėti susietą „Paysera“ arba „MangoPay“ sąskaitą.
  • Minimali programos dalyvio investicija turi būti 500 eurų.
#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.