05.04.2021

Pristatoma pakviesk draugą programa

Deividas Urbanovičius

Launch of Invite a friend campaign

Siekiant supažindinti visuomenę su naujomis investavimo į NT nuomą galimybėmis, InRento kompanija pristato - „Pakviesk draugą“ programą. 

Programos principas - labai paprastas, jeigu savo draugų, pažįstamų, kolegų ar giminaičių tarpe turite žmonių, kurie domisi investavimo į NT galimybėmis, pasiūlykite jiems užsiregistruoti InRento platformoje ir plačiau apie tai sužinoti. 

Jeigu asmuo užsiregistruos per unikalią jūsų pakvietimo nuorodą ir atliks bent vieną investiciją, tada tiek jūs, tiek jūsų pakviestas žmogus gaus po 20 € į savo sąskaitas. 

Unikalią pakvietimo nuorodą rasite prisijungę prie paskyros, paspaudę ant savo vartotojo vardo ir pasirinkus skiltį „Kviesti draugą“.

Pačią nuorodą galite modifikuoti pagal save, pavyzdžiui: inrento.com/aff/vardenis

Programos sąlygos:

Asmuo turi naudoti jūsų unikalią pakvietimo nuorodą ir nebūti anksčiau užsiregistravęs InRento platformoje.

Draugą pakvietusiam asmeniui, kaip ir pakviestam asmeniui, skiriama po 20 €, kai pastarasis atlieka savo pirmąją investiciją. 

Išmokos - atliekamos kiekvieno mėnesio pradžioje už praėjusį mėnesį.

UAB InRento sumoka GPM mokesčius už gautas pajamas, tad papildomų mokesčių jums nereikės mokėti. 

Kviesti žmogų investuoti InRento platformoje nėra privaloma. Norint gauti išmoką turite turėti susietą Paysera sąskaitą.

#

Prisijunkite prie InRento ir pradėkite investuoti

Pranešimas apie slapukus
Slapukus naudojame reklamai, analizei ir mūsų svetainės gerinimui. Jeigu sutinkate patvirtinkite šį pranešimo langelį. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite Privatumo politika.