€108 000
€108 000 tikslas
18 investuotojų skaičius

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška.

Expected Return:
6.06%

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška.

Reali metinė grąža:
21.5%

These numbers reflect the data about investments of InRento and companies InRento acquired and merged with.

Maksimalus projekto:
84

These numbers reflect the data about investments of InRento and companies InRento acquired and merged with.

Realus projekto:
11

InRento komanda pristato naują nekilnojamojo turto nuomos projektą. Investicinį pasiūlymą sudaro komercinės paskirties patalpos esančios Ateities g. 10, Vilniuje. 
 
Šiuo metu patalpos vidutiniškai generuoja 665,00 Eur nuomos pajamų per mėnesį, o tai sudaro 7,39% bendrą nuomos pajamingumą.
 
Grynasis mėnesio nuomos pajamingumas investuotojams šiuo metu yra 545,30 EUR, kuris paskirstomas proporcingai pagal investuotą sumą. Procentine išraiška 6,06% per metus, atsižvelgiant į dabartinę nuomos situaciją.

Priežastys investuoti į komercinės paskirties patalpas Vilniuje:  

  • Patrauklus nuomos pajamingumas. Pagal dabartinę nuomos sutartį objektas generuoja 6,06% metinę grąžą investuotojams.
  • Nuomojamos patalpos - moderniai įrengtos ir yra pamėgtos tarp įvairių technologijų įmonių. 
  • Patalpos renovuotas 2016 metais. 
  • InReal - nepriklausomas vertintojas patalpas įvertino 135,000 EUR.

<blur>
Nuomininkas: 

Patalpos yra pastato penktame aukšte ir turi atskirą (savarankišką) įėjimą/išėjimą. Patalpų bendras išnuomojamas plotas yra lygus 133,69 kv.m, kurios išnuomotos informacinių technologijų įmonei. Nuomininkas už nuomą moka 665,00 EUR per mėnesį, o nuomos sutartis galioja iki 2021 08 31
 
Projekto savininkas informavo, kad su nuomininku yra pasiekęs žodinį susitarimą pratęsti nuomos sutartį dar dvejiems metams. Pagal preliminarų susitarimą pirmaisiais metais būtų mokama 660,00 EUR mėnesio nuoma, o antraisiais ji būtų padidinta atsižvelgiant į infliaciją. 
 
Finansinės investicijos sąlygos:

  • Maksimalus terminas: 84 mėnesiai (7 metai)
  • Nuomos pajamų dalis: 82% investuotojams / 18% projekto savininkui 
  • Fiksuota palūkanų norma: 1%
  • Apsauga: Pirminė turto hipoteka

 
InRento investuotojai suteikia paskolą projekto savininkui, kad įsigytų nuomojamą turtą. Paskola investuotojams užtikrinama įkeičiant nekilnojamąjį turtą pirmine hipoteka, tad projekto savininkui nevykdant finansinių įsipareigojimų, turtas būtų panaudotas grąžinti investicijas.
Projekto savininko ir investuotojų pajamų dalis yra 82/18, o tai reiškia, kad projekto savininkas privalo paskirstyti 82% pajamų iš nuomos investuotojams. Dabartinis absoliutus nuomos pajamingumas yra 665,00 EUR per mėnesį, todėl investuotojams paskirstoma 545,30 EUR arba procentine verte 6,06% per metus, atsižvelgiant į dabartinę nuomos sutartį.


Padidinta palūkanų norma: 5%
Kapitalo prieaugio pasidalijimas: 70% investuotojams / 20% projekto savininkui / 10% InRento
 
Kas nutiktų, jei nuomininkas nutrauktų nuomos sutartis?
 
Jeigu projektas negeneruotų nuomos pajamų, projekto savininkas mokėtų fiksuotas 1% metines palūkanas, kol būtų rasti nauji nuomininkai. Jei projekto savininkas turto neišnuomoja per 3 mėnesius, fiksuota palūkanų norma padidinama iki 5% per metus.
 
Kas nutiks, kai turtas bus parduotas?
 
Kai turtas bus parduotas brangiau, nei jis buvo įsigytas, kapitalo prieaugis bus paskirstytas tokia proporcija: 70% investuotojams / 20% projekto savininkui / 10% InRento.
 
Projekto savininkas:
 
UAB „Real Assets“- naujai įsteigtas juridinis asmuo, kuris tarnauja kaip specialios paskirties įmonė, siekiant padidinti investicijų saugumą paskoloms iš InRento. Šios įmonės vadovas - Justas Kaveckas pastaruosius 15 metų dirba nekilnojamojo turto srityje. Jis sėkmingai komercializavo gyvenamosios, komercinės paskirties projektus tarptautiniu mastu ir skaičiuoja daugybę sėkmingų nekilnojamojo turto įmonių pardavimų.
 
Pagrindinės investavimo rizikos:
 
Kainų kritimo rizika: turto kaina gali sumažėti dėl pasiūlos padidėjimo ar paklausos sumažėjimo bei kitų ekonominių veiksnių.

Nuomininko rizika: nors turtas šiuo metu  išnuomotas, yra rizika, kad turtas gali prarasti nuomininkus ir gali prireikti laiko, kol bus surasti nauji nuomininkai.

Likvidumo rizika: projekto savininkas gali nerasti pirkėjo norėdamas parduoti turtą.
 

2021-08-30

Informuojame, kad su nuomininku sudaryta nauja nuomos sutartis, kuri galios iki 2022-12-01.

Nuomos pajamos (palūkanos) investuotojams išliko nepakitusios ir sieks +6,06% per metus. 

Jeigu turite klausimų susisiekite su mumis el. paštu: info@inrento.com arba telefonu: +37069347427.

InRento komanda

2021-03-16

Norime informuoti, kad hipotekos sutartis su projekto savininku sėkmingai sudaryta ir įregistruota, o tai reiškia NT objektas pradėjo generuoti grąžą investuotojams. Investicinio projekto palūkanos bei grąža iš nuomos bus išmokamos kiekvieno mėnesio 12-tą dieną.

Jeigu turite klausimų - susisiekite su mumis el. paštu info@inrento.com arba skambinkite +37069347427.

InRento komanda