,,TIMESHARE"
€50 000
€50 000 tikslas
103 investuotojų skaičius

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška.

Expected Return:
6.7% + 1.5%

Metinė grąža nurodo fiksuotas palūkanas arba kitais žodžiais grąžą procentine išraiška.

Reali metinė grąža:
11.63%

These numbers reflect the data about investments of InRento and companies InRento acquired and merged with.

Maksimalus projekto:
24

These numbers reflect the data about investments of InRento and companies InRento acquired and merged with.

Realus projekto:
1
Priežastys investuoti į VT3, Palanga I:

Pilnai įrengti apartamentai Lietuvos pajūryje – Palangoje, vos 800 metrų atstumu nuo centrinės miesto gatvės;

Kiekvieną mėnesį investuotojams mokamos palūkanos su patrauklia 6.7% – 7.1% metine grąža;

Fiksuota metinė kapitalo prieaugio grąža: +1.5% (išmokama projekto pabaigoje);

Fiksuotos palūkanos susietos (indeksuojamos) su infliacija;

Šio etapo paskolos ir įkeisto turto (LTV) santykis itin patrauklus – 38%, viso projekto maksimalus LTV – 75%;

Nepriklausomas vertintojas patalpas įvertino 130,000 EUR.

InRento komanda pristato naują nekilnojamojo turto nuomos projektą – VT3, Palanga I. Investicinį pasiūlymą sudaro Lietuvos pajūryje – Palangoje esantys apartamentai, adresu: Virbališkių takas 3K. 

Finansuojamų apartamentų bendras plotas – 53.92 m². Šis naujai ir jaukiai įrengtas butas orientuotas į trumpalaikę nuomą. Planuojama, kad šis objektas per artimiausius dvejus metus sugeneruos 20,000 EUR nuomos pajamų. 

Projekto savininkas – Nerijus Baliūnas, kuris šio finansuojamo pastato kitame aukšte sėkmingai realizavo du – V3, Palanga projekto etapus. Anksčiau termino grąžinta paskola lėme, kad investuotojų metinė grąža atitinkamai siekė 16.04% ir 27.24%

Nerijus Baliūnas taip pat sėkmingai įgyvendino ir kitus InRento platformoje finansuotus projektus – S12, Vilnius bei T101-5, Klaipėda. Šių projektų reali metinė grąža irgi buvo aukštesnė nei numatyta pradžioje.  

Investuotojams kiekvieną mėnesį bus mokamos fiksuotos 6.7% – 7.1% metinės palūkanos, kurių dydis priklauso nuo investuojamos sumos. Šis projektas taip pat turi ir fiksuotą 1.5% metinį kapitalo prieaugio procentą, kuris mokamas projekto pabaigoje. Tai kilsteli bendrą šio etapo pajamingumą tarp 8.2% ir 8.6% metinės grąžos.

Šis projektas turi ir Timeshare, investuojantys nuo 5,000 EUR ir daugiau turės galimybė rezervuotis nakvynę ir nemokamai apsistoti šiuose apartamentuose. Daugiau informacijos rasite žemiau. 

Maksimalus paskolos terminas – tik 24 mėnesiai. Po šio termino projekto savininkas planuoja refinansuoti arba parduoti turtą. 

2023-08-29

Informuojame, kad anskčiau minimalaus termino realizuotas NT nuomos projektas, Palangoje – VT3, Palanga. Sėkmingai pardavus apartamentus, bendra šio projekto investuotojų metinė grąža siekė 13.41%.

Kaip žinote, kiekvienas InRento platformoje esantis projektas turi maksimalų terminą. Tai laikotarpis iki kurio pabaigos projekto savininkas turi realizuoti projektą – grąžinti investuotojams jų investuotą sumą bei išmokėti kapitalo prieaugį.

Tuo pačiu, siekiant užtikrinti investuotojų interesus, kiekvienas projektas turi ir – minimalų paskolos terminą. Tai reiškia, jeigu projektas realizuojamas anksčiau nei nustatytas minimalus terminas, projekto savininkas privalo sumokėti palūkanus ir kapitalo prieaugį už visą minimalų terminą, kuris nurodytas projekto specialiosiose sąlygose.

VT3, Palanga projekto minimalus paskolos terminas buvo – 2 mėnesiai, kadangi šis projektas truko šiek daugiau nei mėnesį, projekto savininkas buvo įpareigotas sumokėti palūkanas ir kapitalo už dviejų mėnesių laikotarpį, kas kilstelėjo investuotojų vidutinę metinę grąžą.

Šiuo metu yra pradedamas vykdyti pinigų išmokėjimas, lėšos bus paskirstytos per 1 darbo dieną.

2023-07-17

Informuojame, kad šio projekto hipotekos sutartis sėkmingai sudaryta ir įregistruota (dokumentą rasite platformoje prie projekto aprašymo).

Artimiausias palūkanų mokėjimas įvyks kitą mėnesį.